Zoeken

Nieuwe baan voor Tarik Sektioui

30 april 2025 - 22:10 - Sport

©

Tarik Sektioui, de coach van het Marokkaans olympisch elftal, is door de Koninklijke Marokkaanse Voetbalbond (FRMF) gepromoveerd tot hoofd van de technische staf van het Marokkaans elftal van lokale spelers. Dit team zal Marokko vertegenwoordigen tijdens de volgende editie van de Arab Cup, die van 1 tot 18 december 2025 in Qatar plaatsvindt.

De benoeming van Tarik Sektioui volgde op het antwoord van de Koninklijke Marokkaanse Voetbalbond (FRMF) op een uitnodiging van de Internationale Voetbalbond FIFA om aan dit toernooi deel te nemen. Het Marokkaans team zal waarschijnlijk bestaan uit een mix van spelers uit de nationale competitie en enkele professionals die actief zijn in Arabische competities, met name in de Golfstaten en Egypte, en die geen deel uitmaken van het eerste elftal van Marokko.

Lees ook: Ruzie tussen Regragui en Sektioui? Coach reageert

Tarik Sektioui zal het Marokkaanse team ook leiden tijdens de eindfase van het Afrikaans kampioenschap voor lokale spelers (CHAN), dat in augustus 2025 gezamenlijk in Kenia, Tanzania en Oeganda wordt gehouden. Volgens goed geïnformeerde bronnen is er al directe coördinatie tussen Tarik Sektioui en Walid Regragui, de coach van het eerste elftal, om de meest geschikte spelers te selecteren voor de Arabische Beker. Dit biedt kansen aan nieuwe talenten, met name degenen die nog niet de kans hebben gehad om zich te onderscheiden op grote internationale toernooien.

Lees ook: Marokko weigert vertrek succescoach Tarik Sektioui

Marokko bereikte de kwartfinales van de vorige editie van de Arab Cup, die in 2021 in Qatar werd georganiseerd, voordat het na een intense wedstrijd die in 2-2 eindigde, na strafschoppen pijnlijk verloor van Algerije.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team