Zoeken

Vrouwen ontrouwe Saoediërs mogen nu ook naar Marokko reizen om hen te komen halen

6 augustus 2019 - 13:00 - Marokko

Geschreven door Said A.

Vrouwen in Saoedi-Arabië hebben eindelijk het recht om alleen te reizen. Een koninklijk besluit geeft vrouwen die ouder zijn dan 21 jaar het recht om zonder toestemming naar het buitenland te reizen.

Saoedische vrouwen kunnen dus ook hun ontrouwe echtgenoten in Marokko komen opzoeken en hen zelfs vervolgen in geval van overspel.

Marokkaanse internetgebruiker verwachten dat ontrouwe Saoediërs die op heterdaad worden betrapt in sommige steden in Marokko een routine zullen worden.

In Saoedi-Arabië is een kleine vrouwenrevolutie aan de gang. Saoedische vrouwen mogen sinds enkele maanden met de auto rijden en hebben nu ook het recht om een geboorte, huwelijk of scheiding bij de burgerlijke stand aan gaan geven. Ook zullen vrouwen meer kansen krijgen op de arbeidsmarkt.

Lees meer

Marokko extreem gevaarlijke bestemming voor vrouwen

Sommige landen in de wereld worden sterk afgeraden aan vrouwen die alleen willen reizen. Marokko staat in de top 10 van deze landen!

Marokko: Kamerleden willen gratis met HSL reizen

Marokkaanse Kamerleden willen steeds meer voordelen. Enkelen van hen wensen nu ook gratis met de HSL Al Boraq te mogen reizen.

Marokko: vrouwen melden zich voor militaire dienst (reportage)

Op het hoofdkwartier van de Royal Armed Forces in Agadir is een eerste groep dienstplichtigen voor het seizoen 2019-2020 aangekomen. Vrouwen zijn sterk aanwezig met 145...

Marokko: stalker flink toegetakeld door slachtoffers

In het Marokkaanse Kenitra hebben vier jonge vrouwen hun stalker een onvergetelijk lesje gegeven. De man raakte daarbij ernstig gewond.

Marokko: vrouwen komen om bij jetski ongeval in Bouznika

Twee jonge vrouwen zijn maandagnamiddag omgekomen bij een ongeval met een jetski in het Marokkaanse Bouznika.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team