25 augustus 2019 - 13:00 - Marokko
Op het hoofdkwartier van de Royal Armed Forces in Agadir is een eerste groep dienstplichtigen voor het seizoen 2019-2020 aangekomen. Vrouwen zijn sterk aanwezig met 145 kandidates.
In totaal werden 2585 jongeren opgeroepen om het leger te dienen, waaronder 145 jonge vrouwen. Alle rekruten komen uit Agadir Ida-Outanane, Inezgane-Aït Melloul, Taroudant, Tiznit, Chtouka-Ait Baha, Guelmim, Laayoune en Dakhla.
Allen zijn gemotiveerd en ervan overtuigd dat ze zullen worden geselecteerd voor de militaire dienst. Ze zullen in de komende dagen examens en fysieke testen afleggen in de hoop in het leger te mogen blijven.
2M ontmoette enkele van deze jongeren die bij hun aankomst op het hoofdkwartier van het leger voor de Zone Zuid door militairen werden ontvangen en een toegangspas kregen.
Fenerbahçe Sofyan Amrabat: salaris transfer
VS eist toegang tot Instagram Marokkaanse studenten
Moeder en drie kinderen meegesleurd door golven in Marokko
Ruim 16 uur op wachten op veerboot naar Marokko in Algeciras
Algerijnse boycot Afrika Cup in Marokko: "vergiftigde broodjes" en "aids-injecties"
Staking Algeciras afgewend, opluchting voor Marokkaanse diaspora
Moeder en drie kinderen meegesleurd door golven in Marokko
Onrust in Driouch: duizenden huishoudens kampen met watertekort
Gevangenisdeur even open voor Nasser Zefzafi
Recorddrukte in haven Al Hoceima
Tetouan maakt zich op voor koninklijk evenement
Marokko’s elektriciteitsnet kraakt onder hittegolf
Eerste fase gaspijpleiding Nador-Dakhla van start
Vijf jaar cel voor spionagecamera in Airbnb Marrakech