31 juli 2019 - 17:10 - Marokko
Tijdens een inval in een appartement in de wijk Gueliz in Marrakech heeft de politie twee Saoediërs en twee jonge Marokkaanse vrouwen gearresteerd.
De 28-jarige bewaker van het gebouw werd eveneens aangehouden. Hij bezorgde appartement aan khalijis voor seksfeestjes met prostituees. Ook zorgde hij zelf om jonge vrouwen te vinden.
Volgens plaatselijke media ging de bewaker heel discreet te werk. Hoelang hij al feestjes organiseerde is niet bekend. De zaak kwam aan het licht toen enkele van zijn klanten besloten om een "Duizend-en-één nachten" feestje te organiseren met enkele vrienden uit het Midden-Oosten.
De twee mannen en de jonge vrouwen werden op heterdaad betrapt. Ze werden in bewaring gesteld en aangeklaagd voor alcoholgebruik en prostitutie.
Lamine Yamal is Marokkaan!
Douanegids 2025: nieuwe regels voor Marokkaanse diaspora
EasyJet start nieuwe wintervluchten naar Marokko
Controversiële campagnes in Marokko zorgt voor spanning
Verdachte dood tiener schokt Marokkaans dorp
Steen door voorruit auto Cheb Rezki op snelweg
EasyJet start nieuwe wintervluchten naar Marokko
Controversiële campagnes in Marokko zorgt voor spanning
Verdachte dood tiener schokt Marokkaans dorp
Familietrip eindigt in drama op strand Tanger
Boeing Koning Mohammed VI doet testlanding in Al Hoceima
Vakantiedrukte in M’diq-Fnideq: chaos door massale toestroom
Huurauto slaat over de kop in Driouch, meerdere slachtoffers
Ongeval bij M’diq-Fnideq legt pijnpunten arbeidsmarkt bloot