Koeweiters met Marokkaanse prostituees betrapt in Marrakech
De Koninklijke gendarmerie van Oueld Hassoun in de gemeente Al Ouidane nabij Marrakech heeft drie mannen uit Koeweit op heterdaad betrapt met vier jonge Marokkaanse prostituees.
- Marokko
Tijdens een inval in een appartement in de wijk Gueliz in Marrakech heeft de politie twee Saoediërs en twee jonge Marokkaanse vrouwen gearresteerd.
De 28-jarige bewaker van het gebouw werd eveneens aangehouden. Hij bezorgde appartement aan khalijis voor seksfeestjes met prostituees. Ook zorgde hij zelf om jonge vrouwen te vinden.
Volgens plaatselijke media ging de bewaker heel discreet te werk. Hoelang hij al feestjes organiseerde is niet bekend. De zaak kwam aan het licht toen enkele van zijn klanten besloten om een "Duizend-en-één nachten" feestje te organiseren met enkele vrienden uit het Midden-Oosten.
De twee mannen en de jonge vrouwen werden op heterdaad betrapt. Ze werden in bewaring gesteld en aangeklaagd voor alcoholgebruik en prostitutie.
Lees meer
De Koninklijke gendarmerie van Oueld Hassoun in de gemeente Al Ouidane nabij Marrakech heeft drie mannen uit Koeweit op heterdaad betrapt met vier jonge Marokkaanse prostituees.
De Koninklijke gendarmerie heeft in Marrakech zes Pakistaanse Britten gearresteerd voor hun banden met een prostitutienetwerk in de regio.
De politie heeft zaterdag in Agadir twee Pakistaanse mannen gearresteerd die een feestje hielden met twee jonge prostituees.
Twee jonge delinquenten hebben afgelopen zondag een ongeval veroorzaakt met een bus van het openbaar vervoer in Casablanca.
Twee Saoediërs zijn tijdens een inval in een appartement in het Noord-Marokkaanse Tanger gearresteerd met twee jonge Marokkaanse vrouwen.