Zoeken

Loubna, eerste vrouwelijke strandwacht in Marokko (video)

18 april 2019 - 14:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Voor de eerste keer in Marokko heeft een vrouw deelgenomen aan de trainingen van de civiele bescherming in Tanger-Assilah om strandwacht te worden.

Loubna El Ouazzani is pas 23 jaar en komt uit Tanger. Ze wil aan de toelatingsexamen van de civiele bescherming deelnemen om strandwacht te worden. De verschillende fases van de trainingen legde ze volgens Le360 al met succes af.

In totaal zullen 200 kandidaten worden geselecteerd om de stranden in het noorden van het land te bewaken tijdens de zomerperiode.

Loubna stelt dat ze aan de examens wil deelnemen omdat "strandwacht een eervolle beroep is". Ze hoopt dat Marokko bij de eerste landen in de Arabische wereld met vrouwelijke strandwachten zal zijn.

Lees meer

Loubna Abidar kleindochter Saddam Hussein volgens Al Jazeera

Al Jazeera, bekende Qatari televisiezender, heeft donderdag op Facebook een foto van Loubna Abidar gepubliceerd met een verrassende informatie.

Dienstplicht: dit is de eerste vrijwillige Marokkaanse

Hasnaa Belaziz is pas 22 jaar en heeft zich als eerste vrouw vrijwillig aangemeld om haar dienstplicht te vervullen in Marokko.

Marokko: vrouwelijke raadslid dood aangetroffen in villa met minnaar

Een vrouwelijke raadslid is eind vorige week in een villa in Imouzzer-Kandar, een klein stadje in de Midden-Atlas, dood aangetroffen.

Marokko: vreselijk ongeval live gefilmd in Tanger (video)

In Marokko is een video opgedoken van een zwaar verkeersongeluk op zaterdag in Tanger. Bij het ongeval vielen één dode en twee zwaargewonden.

Marokko: 53 vakantiegangers verdronken

Sinds het begin van de zomervakantie kwamen 53 mensen om het leven door verdrinking in Marokko. In totaal werden 8159 meldingen gedaan van verdrinkingen bij stranden in het land.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team