Definitieve selectie Marokko-Malawi bekend
Bondscoach Hervé Renard heeft 18 spelers geselecteerd voor de kwalificatiewedstrijd van morgen tegen Malawi voor de Afrika Cup 2019 in Egypte.
22 maart 2019 - 21:51 - Sport
Marokko heeft vandaag 0-0 gelijk gespeeld tegen Malawi in de kwalificatiereeks voor de Afrika Cup 2019. De wedstrijd werd in het Kamuzu Stadion in Blantyre gespeeld.
De Atlas Leeuwen waren reeds gekwalificeerd voor het kampioenschap dat deze zomer in Egypte gepland staat. De uitslag van vandaag brengt daar dus geen verandering in.
Het Marokkaans elftal speelt volgende week dinsdag een oefenduel tegen Argentinië. Bondscoach Hervé Renard hoopte op een overwinning tegen Malawi om de Leeuwen moed te geven voor de interland in Tanger.
Lees meer
Bondscoach Hervé Renard heeft 18 spelers geselecteerd voor de kwalificatiewedstrijd van morgen tegen Malawi voor de Afrika Cup 2019 in Egypte.
Het is officieel. De Atlas Leeuwen hebben zich gekwalificeerd voor de Afrika Cup 2019 na de nederlaag van Malawi op zaterdag tegen de Comoren.
De kwalificatiewedstrijd tussen Marokko en Malawi voor de Afrika Cup 2019 werd verplaatst. De wedstrijd stond oorspronkelijk op zaterdag 23 maart gepland.
Het is eindelijk zover. Na weken wachten en honderden geruchten over de aanwezigheid van Messi en andere stervoetballers, zal Marokko vanavond in Tanger tegen Argentinië spelen.
De Zambiaanse scheidsrechter Janny Sikazwe is aangesteld voor het oefenduel tussen Marokko en Argentinië op 26 maart in Tanger.