12 juni 2019 - 21:14 - Sport
Het Marokkaans elftal heeft deze namiddag een oefenduel tegen Gambia in het Grote Stadion van Marrakech met 0-1 verloren.
Weinige supporters waren in het stadion aanwezig. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd in de 27e minuut door Musa Barrow gemaakt.
De Atlas Leeuwen deden meerdere pogingen om de score gelijk te trekken, zonder succes. Een strafschop van Faycal Fajr in de 90e minuut leverde ook niets op.
De uitslag van deze oefenwedstrijd is een slecht voorteken voor het Marokkaans elftal dat op 16 juni in hetzelfde stadion een tweede oefenduel tegen Zambia speelt als voorbereiding op de Afrika Cup 2019. Of bondscoach Hervé Renard na deze nederlaag veranderingen plant voor de wedstrijd tegen Zambia is nog niet bekend.
Voor Marokko wordt de Afrika Cup in Egypte deze maand een moeilijke missie. De Atlas Leeuwen zullen tegen Zuid-Afrika, Namibië en Ivoorkust spelen.
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat