10 januari 2021 - 12:00 - Wereld
De Saoedische autoriteiten hebben besloten dat moslims die de Umrah willen verrichten, gevaccineerd moeten zijn tegen het coronavirus.
De minister van Hadj en Umrah heeft tegen televisiezender Al-Arabiya gezegd dat moslims via een speciale app een verzoek kunnen doen om vaccin te krijgen. Pas daarna kunnen ze de religieuze reis maken naar de heilige stad.
Verder zegt hij dat Saudi-Arabië voorzorgsmaatregelen heeft genomen om het coronavirus in het koninkrijk tegen te gaan, zoals afstand nemen, gebruik van ontsmettingsmiddelen en het mondkapje verplichten in publieke ruimtes.
Saudi-Arabië heeft inmiddels coronavaccins ontvangen. Het land gebruikt het Pfizer-BioNTech vaccin. Minister Tawfiq Al-Rabiah van Volksgezondheid is al gevaccineerd.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Utrechtse Amir slachtoffer fatbike-drama
Hoensbroekse Yasmin (3) overlijdt na stopzetten behandeling
Palestijnse vlag op joodse profielen, Marokkaanse student veroordeeld
Veel mysterie rond dodelijke val Abdel uit raam in Brussel
Dubai levert rechterhand drugsbaron ’Monte Christo’ uit aan België
Rechtszaak Amsterdam: verdachten brachten vrouwen uit Marokko voor prostitutie
Imam Alkmaar ontslagen na Israël-trip