10 januari 2021 - 12:00 - Wereld
De Saoedische autoriteiten hebben besloten dat moslims die de Umrah willen verrichten, gevaccineerd moeten zijn tegen het coronavirus.
De minister van Hadj en Umrah heeft tegen televisiezender Al-Arabiya gezegd dat moslims via een speciale app een verzoek kunnen doen om vaccin te krijgen. Pas daarna kunnen ze de religieuze reis maken naar de heilige stad.
Verder zegt hij dat Saudi-Arabië voorzorgsmaatregelen heeft genomen om het coronavirus in het koninkrijk tegen te gaan, zoals afstand nemen, gebruik van ontsmettingsmiddelen en het mondkapje verplichten in publieke ruimtes.
Saudi-Arabië heeft inmiddels coronavaccins ontvangen. Het land gebruikt het Pfizer-BioNTech vaccin. Minister Tawfiq Al-Rabiah van Volksgezondheid is al gevaccineerd.
AI-foto Nasser Zefzafi en vader raakt, maar is nep
Hakim Ziyech mist goud in Qatar
Marokko 15 jaar later: een wereld van verschil volgens Russische celeb
Klap aan caïd: Marokkaanse uit Canada opnieuw terecht na virale video
Nieuwe megaferry’s van GNV mogelijk naar Marokko
@Marokko: "Vereenvoudig de grensprocedures tijdens Marhaba!"
Rusland wil halal-export naar Marokko boosten
Sardinetekort in Britse Supermarkten door Marokko
Cocaïne, marteling en de dood: het gruwelijke lot van Yacine in Brussel
Marokkaan Ayoub Ayach wil goud op WK pizza
Op weg naar Marokko: Marokkaanse Nederlander opgepakt voor bankoverval
EU: Marokkaanse avocado’s besmet?
Canada blundert: Marokkanen in opstand
België: 12 jaar cel voor door Dubai uitgeleverde Dikke Nordin