19 februari 2016 - 17:00 - Marokko
Een twintigtal verenigingen in Moulay Brahim, in de regio van Marrakech, hebben maandag aangifte gedaan tegen een aantal horecagelegenheden die prostitutie aanmoedigen.
De verenigingen begrijpen niet dat een toeristische plaats zoals Moulay Brahim door prostituees wordt overspoeld. Volgens Akhbar Al Yaoum vragen ze dat de autoriteiten ingrijpen om "een einde te maken aan dit fenomeen dat vreemd is aan de Marokkaanse gewoontes, tradities en cultuur".
De aanklagers beschuldigen eigenaars van sommige horecagelegenheden ervan de prostitutie in hun gemeente aan te moedigen. De eigenaars ontkennen dat en zeggen dat ze het slachtoffer zijn van chantage. Zij willen op hun beurt aangifte doen tegen sommige verenigingen.
Intussen heeft de politie een grote schoonmaakactie gestart tegen prostitutie. In de laatste dagen werden een dertigtal invallen gedaan in horecagelegenheden en werden meerdere mensen gearresteerd.
Real Housewives-ster: "Opnames in Marokko maakten ons ziek"
Ruzie Youssef En-Nesyri en teamgenoot live (video)
Je woning in Marokko lenen? Dan moet je belasting betalen!
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Nokia bouwt Medusa-internetkabel tussen Marokko en Europa
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters