1 augustus 2016 - 22:49 - Marokko
De rechtbank van Marrakech heeft een Irakese man tot een gevangenisstraf veroordeeld voor het aanzetten tot prostitutie. Vier andere verdachten werden in dezelfde zaak vervolgd.
Volgens Assabah werd de politie door bewoners van een residentie in de wijk Gueliz gewaarschuwd. Een appartement in hun gebouw werd voor prostitutie gebruikt.
Het appartement werd dagenlang nauw bewaakt wat de politie tot de Irakese man en zijn medeplichtigen leidde. De man, die ook de Zweedse nationaliteit bezit, huurde meerdere appartement in de stad en gebruikte ze als als tijdelijk bordeel.
De hoofdverdachte werd gearresteerd maar kwam weer vrij na de betaling van een borgtocht van 10.000 dirham. Een tweede man en drie prostituees werden eveneens gearresteerd.
Vrijdag werd de Irakese man tot zeven maanden gevangenisstraf veroordeeld. De drie prostituees kregen elk twee maanden celstraf.
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)