Twintigtal verenigingen in Marrakech doen aangifte tegen prostitutie
Een twintigtal verenigingen in Moulay Brahim, in de regio van Marrakech, hebben maandag aangifte gedaan tegen een aantal horecagelegenheden die prostitutie aanmoedigen.
22 april 2016 - 15:20 - Marokko
In de afgelopen dagen werden meerdere demonstraties in Tanger georganiseerd om tegen shisha cafés en de toename van prostitutie te protesteren.
De laatste betoging werd op het Nejma plein gehouden volgens Al Akhbar. Tientallen betogers klaagden over de geur van shisha die overal in de stad aanwezig is en de « dubieuze klanten » die de shishabars bezoeken.
Volgens de demonstranten hebben de meeste café’s en restaurants waar waterpijpen worden aangeboden daar bovendien geen toestemming voor. Aan de plaatselijke autoriteiten wordt gevraagd om in te grijpen en de stad op te ruimen.
De betogers protesteerden eveneens tegen de snelle toename van de prostitutie in Tanger. Ook dat is volgens hen het gevolg van de massale aanwezigheid van shishalounges in de stad.
Lees meer
Een twintigtal verenigingen in Moulay Brahim, in de regio van Marrakech, hebben maandag aangifte gedaan tegen een aantal horecagelegenheden die prostitutie aanmoedigen.
De autoriteiten in het Noord-Marokkaanse Tanger hebben de jacht heropend op waterpijpen en shisha’s.
Shisha cafés gaan binnenkort mogelijk tot het verleden gaan behoren in Marokko. De PJD-partij aan de macht heeft een wetsvoorstel ingediend dat het gebruik van waterpijpen...
Tientallen bewoners van Imouzzer Kandar nabij Fez, hebben maandag buiten de kantoren van de plaatselijke autoriteiten gedemonstreerd tegen de verkoop van alcohol in hun stadje.
In de afgelopen dagen vonden meerdere politie invallen in shisha-bars in het Marokkaanse Fez plaats.