26 oktober 2016 - 21:30 - Marokko
Bij een onverwachte inval van de Indonesische immigratiedienst in een nachtclub in Senaya, in het zuiden van Jakarta, werden 17 Marokkaanse vrouwen gearresteerd. Allen werden van prostitutie verdacht.
Na controle werden zes Marokkaanse vrouwen vrijgelaten. Dat berichten lokale media. De elf andere vrouwen konden hun vele verplaatsingen in Jakarta niet rechtvaardigen. De politie vermoedt dat ze voor een groot prostitutienetwerk werken.
Een Indonesische verantwoordelijke vertelde aan de media dat 95 procent van de klanten van deze vrouwen afkomstig zijn uit landen van het Midden-Oosten of expats zijn. Volgens hem worden regelmatig Marokkaanse vrouwen opgepakt voor prostitutie in de regio van Puncak.
Marokkanen mogen zonder visum naar Indonesië reizen, wat verplaatsingen tussen de twee landen vergemakkelijkt.
Prijzen dalen in Marokko, maar niet overal
Marokko maakt einde aan monopolie Spaanse groep
VS trekt visa Marokkaanse studenten in
Marokkaanse vastgoedsector in diepe crisis
Deal met Brazilië: Marokko koopt KC-390 millennium
Marokko bespreekt visumplicht voor Europeanen
Love Island sterren op vakantie in Marrakech
Studenten opgepakt na oproep tot boycot Carrefour Tetouan
Marokkanen klagen over discriminatie in hotels
Mokaddem gewond na aanval op zeedijk Tanger
Kwart Marokkanen keurt geweld tegen vrouwen goed
Onthoofd lichaam gevonden voor kust M’diq
Vrouw steekt man dood en overlijdt tijdens vakantie in Marokko
Marokkaanse diaspora: vijf administratieve procedures die je moet kennen