Zoeken

Tiental Marokkaanse vrouwen in Indonesië opgepakt voor prostitutie

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Bij een onverwachte inval van de Indonesische immigratiedienst in een nachtclub in Senaya, in het zuiden van Jakarta, werden 17 Marokkaanse vrouwen gearresteerd. Allen werden van prostitutie verdacht.

Na controle werden zes Marokkaanse vrouwen vrijgelaten. Dat berichten lokale media. De elf andere vrouwen konden hun vele verplaatsingen in Jakarta niet rechtvaardigen. De politie vermoedt dat ze voor een groot prostitutienetwerk werken.

Een Indonesische verantwoordelijke vertelde aan de media dat 95 procent van de klanten van deze vrouwen afkomstig zijn uit landen van het Midden-Oosten of expats zijn. Volgens hem worden regelmatig Marokkaanse vrouwen opgepakt voor prostitutie in de regio van Puncak.

Marokkanen mogen zonder visum naar Indonesië reizen, wat verplaatsingen tussen de twee landen vergemakkelijkt.

Lees meer

Dood visverkoper : vrouwen demonstreren in Al Hoceima

In Al Hoceima hebben duizenden vrouwen vrijdagavond een vreedzame mars georganiseerd ter nagedachtenis van de visverkoper Mohsin Fikri.

Prostitutienetwerk van Marokkaanse vrouwen opgerold in Melilla

De Spaanse politie heeft in Melilla vier leden van een prostitutienetwerk gearresteerd. Het netwerk wordt ervan verdacht al jarenlang Marokkaanse vrouwen tot prostitutie te...

Vrouwen proberen baby in sporttas Melilla binnen te smokkelen

Douaniers bij de grensovergang tussen Marokko en Melilla hebben een verrassende ontdekking gedaan. Twee vrouwen probeerden de enclave binnen te komen met een baby in een sporttas.

Marokko zet Italiaanse tv-ploeg land uit om reportage over kinderprostitutie

Prostitutie in Marokko blijft een taboe onderwerp. Een Italiaanse tv-ploeg die in het koninkrijk was voor een reportage over kinderprostitutie ondervond dat eerder deze week.

Aanslag Turkije : overleden Marokkaanse vrouwen gerepatrieerd

De stoffelijke overschotten van de twee Marokkaanse vrouwen die bij de aanslag op een nachtclub in Istanbul zijn omgekomen, zijn naar Marokko gerepatrieerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team