Zoeken

10.000 agenten zorgen voor veiligheid klimaattop Marrakech

9 augustus 2016 - 20:15 - Marokko

Geschreven door Laila A.

In november dit jaar wordt in Marrakech de klimaattop COP22 gehouden. Ruim 10.000 agenten zullen voor de veiligheid zorgen tijdens het evenement.

De agenten werden door de nationale veiligheidsdienst DGSN gekozen en zullen een speciale opleiding krijgen op de politieschool in Kenitra.

Volgens Akhbar Al Yaoum zullen de agenten en strenge fysieke training krijgen om de veiligheid van de gasten te garanderen. De opleiding zal worden gegeven door binnen- en buitenlandse experts.

De krant meent dat 200 agenten ook reeds een opleiding kregen over het gebruik van bomdetectie materiaal.

Lees meer

Marokko: nieuwe outfit voor agenten belast met veiligheid paleizen

Agenten van de nationale veiligheidsdienst DGSN belast met de veiligheid van de paleizen en de koninklijke familie zullen binnenkort nieuwe uniforms krijgen.

Agenten "gestraft" om seksuele intimidatie in Marokko

Een hoofdbrigadier en een brigadier zijn door een tuchtcommissie van de Marokkaanse veiligheidsdienst DGSN gestraft vanwege seksuele intimidatie.

Senegalese verantwoordelijken krijgen opleiding in politieschool Kenitra

Het Koninklijk politie instituut in Kenitra heeft van 17 tot 25 oktober een opleiding verschaft aan Senegalese veiligheidsverantwoordelijken over het « beheer van kritische...

Ex-veiligheidsagenten Koning Mohammed VI gestraft

Ook bij de Marokkaanse politie zijn onwettige afwezigheden een probleem. Voormalige agenten die de veiligheid van Koning Mohammed VI verzekerden zijn om die reden gestraft.

Nieuwe verkeerspolitie in Casablanca

In het Marokkaanse Casablanca wordt binnenkort een nieuwe politie-eenheid de straten opgestuurd om het verkeer te regelen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team