Zoeken

Senegalese verantwoordelijken krijgen opleiding in politieschool Kenitra

27 oktober 2016 - 09:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Het Koninklijk politie instituut in Kenitra heeft van 17 tot 25 oktober een opleiding verschaft aan Senegalese veiligheidsverantwoordelijken over het « beheer van kritische incidenten ».

De opleiding werd onder toezicht van Marokkaanse en Amerikaanse experts gegeven in het kader van een samenwerking tussen Marokko, de Verenigde Staten en Senegal.

Twaalf Senegalese veiligheidsverantwoordelijken (gendarmerie, brandweer en veiligheidsdiensten) volgden de opleiding.

Volgens persagentschap MAP hadden Senegalese verantwoordelijken in 2015 al een opleiding gekregen in Kenitra over grensveiligheid, beheer van terreuraanslagen, gedragsanalyse en documentenfraude.

Lees meer

DGSN opent politieschool in Laayoune

Laayoune heeft nu ook een eigen politieschool. De opening van de school is onderdeel van het uitbreidingsbeleid van de nationale veiligheidsdienst DGSN.

Marokkaanse militairen krijgen opleiding over verzamelen en analyseren informatie

Een twintigtal Marokkaanse soldaten hebben een opleiding over het verzamelen en analyseren van informatie gekregen. De opleiding is onderdeel van de militaire oefening African...

Marokko schenkt ton geneesmiddelen aan Senegal (foto’s)

Koning Mohammed VI heeft tijdens zijn staatsbezoek aan Senegal ruim een ton geneesmiddelen aan de Senegalese nationale raad voor de strijd tegen aids geschonken.

Koning Mohammed VI zondag in Senegal verwacht

Koning Mohammed VI zet zijn tour in Afrika door. De monarch wordt morgen, zondag 6 november, in Senegal verwacht.

10.000 agenten zorgen voor veiligheid klimaattop Marrakech

In november dit jaar wordt in Marrakech de klimaattop COP22 gehouden. Ruim 10.000 agenten zullen voor de veiligheid zorgen tijdens het evenement.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team