6 juni 2024 , 23:30 - Saïd Amraoui - Sport
Een vriendschappelijke wedstrijd tussen de Atlas Leeuwinnen en het Congolese vrouwenelftal (3-2) is maandag in Berkane uit de hand gelopen.
Na een harde tackle en een daaropvolgende vuistklap eisen Marokkaanse supporters een levenslange schorsing voor een Congolese speelster.
Lees ook: Marokkaanse vrouwenelftal U17 verplettert Algerije en droomt van WK
De vechtpartij vond plaats kort na de rust. Volgens The Sun deelde Ruth Kipoyi van de Democratische Republiek Congo een harde tackle uit aan een Marokkaanse speelster. Yasmine Mrabet kwam haar teamgenoot te hulp, maar werd vervolgens zelf in het gezicht geslagen door Kipoyi. Mrabet moest behandeld worden door de medische staf. Kipoyi kreeg een rode kaart en verliet het veld terwijl Marokko met 2-1 leidde.
Lees ook: WK U17: Marokko geeft Algerije geen enkele kans
Marokkaanse fans vinden de schorsing van Kipoyi onvoldoende. Ze eisen een levenslange schorsing voor de 26-jarige speelster. "Dit zou een levenslange schorsing van het voetbal moeten zijn!" reageert een supporter. "Hoe kan dit op een voetbalveld gebeuren?", voegt een ander toe. "Levenslang schorsen!", eist een derde. "De politie moet hierbij betrokken worden", merkt een vierde op.
Geen derby Marokko-Algerije op Arab Cup na stunt VAE
Begindatum Ramadan 2026 in Marokko al bekend
Zaken tegen Ilyas El Malki blijven zich opstapelen, nu ook Raja Casablanca
Marokkaans restaurant stopt met alcohol en ontketent golf van haat in België
Monstervondst onder zee: Marokko en Spanje vechten om giga-schat!
Marokko kampt met ’verspilling’: 2,4 miljoen leegstaande woningen
Geen derby Marokko-Algerije op Arab Cup na stunt VAE
Afrika Cup 2025: Marokko kiest voor ervaring, negeert wereldkampioenen U20
Rabat betaalt 20 miljoen dirham voor hightech toiletten
Selectie Marokko onverwachte meevaller voor Britse clubs
Walid Regragui onthult selectie voor Afrika Cup, Hakim Ziyech uitgesloten
Marokko boekt moeilijke zege tegen Syrië, mag naar halve finale Arab Cup
Marokko haalt geblesseerde Sofyan Amrabat vroeger weg uit Spanje
Gratis superspits: Ayoub El Kaabi verlaat Olympiakos