11 mei 2024 - 16:00 - Sport
Het Marokkaanse vrouwenvoetbalelftal onder 17 jaar heeft vrijdag een klinkende overwinning behaald op Algerije (4-0) in het stadion van Berkane. Door deze ruime zege komen de Marokkaanse speelsters een stap dichter bij een kwalificatie voor het WK voor vrouwen onder 17 jaar 2024 in de Dominicaanse Republiek.
De Atlas Leeuwinnen namen vanaf het begin van de wedstrijd het heft in handen. Inès Aboucharif opende de score in de 32e minuut, waarna Dina Haizoun vlak voor rust de score verdubbelde (41e minuut). Ook in de tweede helft voerde Marokko de boventoon. Ouafae Bentahri (51e minuut) en een eigen doelpunt van Algerije (58e minuut) zorgden voor de eindstand.
Lees ook: Algerijnse U17-vrouwenteam in Marokko voor duel met Atlas Leeuwinnen
Met deze overwinning gaan de Marokkaanse speelsters met een comfortabele voorsprong naar de returnwedstrijd op 17 mei in Algiers.
Lees ook: Atlas Leeuwinnen U17 strijden tegen Algerije om WK-ticket
Mocht het Marokkaanse vrouwenelftal de overwinning in de returnwedstrijd bevestigen, dan behalen ze een historische kwalificatie voor het WK voor vrouwen onder 17 jaar. Het zou de eerste keer zijn dat Marokko zich plaatst voor dit toernooi.
Marokko: jacht op criminelen krijgt nieuwe dimensie
Lalla Laaroussa en Dounia Boutazout: een gouden duo
Benslimane vastgoedhotspot door WK-stadion
Casino Saâdi-zaak: politici opgepakt
Marokko: banenverlies door kunstmatige intelligentie?
Dodelijk verkeersongeluk nabij Al Hoceima
Hakim Ziyech naar Qatar voor geld?
Walid Regragui past spelwijze aan
Marokkaanse voetballer overleden na sussen ruzie in Duitsland
Youssef En-Nesyri breekt alle records en vestigt zich als dé baas
Salaris Achraf Hakimi onthuld
Onzekerheid over Bouaddi’s keuze voor Marokko
De dag dat het helemaal misging voor Ilias Akhomach (video)
Hakim Ziyech mag terug onder voorwaarden