16 augustus 2019 , 18:40 - Fouad Badel - Sport
Na weken wachten heeft de Marokkaanse voetbalbond donderdag de naam van de nieuwe bondscoach van Marokko bekend gemaakt. Vahid Halihodzic volgt Hervé Renard op aan het hoofd van de Atlas Leeuwen.
De Bosniër heeft een uitstekende kennis van de Afrikaanse voetbal en kent Marokko goed. Hij coachte er in het verleden Raja Casablanca met wie hij de Afrikaanse Champions League en het Marokkaans Botola-kampioenschap won.
Vahid Halihodzic, voormalige bondscoach van Algerije, werd donderdag in Rabat door Faouzi Lekjaa, voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond, aan de media gepresenteerd. Hij tekende een contract van vier jaar, tot 2023, met Marokko.
In Marokko zal de nieuwe bondscoach de Atlas Leeuwen voor het WK-2022 in Qatar moeten kwalificeren en minstens de halve finale van de Afrika Cup 2021 moeten bereiken.
Marokkaans rijbewijs op de schop, revolutie op komst
As Trump-Mohammed VI bezegelt ongekende militaire alliantie
Grootschalige audit naar verdachte vastgoeddeals in Tanger en Tetouan
Algerije zoekt oorlog, Marokko kiest strategisch geduld
België jaloers: "In Marokko speel je niet met de politie!"
Parlement bespreekt "invasie" Marokkaans grondgebied door Algerijns leger
Walid Regragui test elftal tegen Zuid-Amerikaanse grootmachten
Marokkaanse zwaargewichten dromen van goud op Glory 105
Marokkaanse voetbalbond: "Walid Regragui blijft definitief!"
Achraf Hakimi heeft bericht voor overstroomd Ksar El Kebir
Marokkaans elftal kent volgende tegenstander, duel in Madrid gepland
Walid Regragui heeft ontslag genomen! Marokko zonder bondscoach op 4 maanden van het WK?
WK-2026: zelfs burgemeester New York zoekt ticket voor wedstrijd Marokko
Fenomenale cijfers voor Lamine Yamal, dé nieuwe Messi van Barça