10 juli 2019 , 20:00 - Nawel Serdouni - Sport
Na de middelmatige prestaties van de Atlas Leeuwen op de Afrika Cup 2019 in Egypte, staat het vertrek van bondscoach Hervé Renard bijna vast. En zelfs zijn opvolger zou al zijn gekozen.
Faouzi Lekjaa, baas van de Marokkaanse voetbalbond, beleeft de uitschakeling van Marokko als een vernedering. Voor hem heeft Renard de opgelegde doelen met het elftal niet bereikt.
Volgens Bosnische en Franse media zal Hervé Renard, die nog tot 2022 onder contract staat in Marokko, door Vahid Halilhodzic worden vervangen.
Sportklub bericht dat Vahid Halilhodzic, die momenteel Nantes traint, de Franse club wil verlaten en reeds contact zou hebben gehad met de Marokkaanse voetbalbond. Hij zou in mei dit jaar zelfs al een bod hebben gekregen van Marokko.
Vahid Halilhodzic trainde in het verleden al Raja Casablanca met wie hij in 1997 de CAF Champions League won. Hij kwalificeerde ook Ivoorkust voor het WK-2010 en Algerije voor het WK-2014.
Amersfoort blikt terug op tragisch levensverhaal vermiste Ahmed
Algerijnse journalist live betrapt in Marokko, vraagt aan fans om te liegen
Rusland biedt Marokko onderzeeboot aan maar deal is onzeker
Bouwwerkzaamheden in beschermd bos Tanger zorgen voor onrust
Verkeershinder in Noord-Marokko na instorting vitale verbindingsweg
Wereldbank noemt Marokko leider in Arabische wereld
Walid Regragui slaat keihard terug na kritiek, verstevigt greep op Marokko
Marokko stelt groepswinst veilig na gemakkelijke zege op Zambia, El Kaabi spectaculair
Kylian Mbappé viert kerst met familie in Rabat
Marokko, van voetbalparia naar wereldtop
Statistieken wijzen uit: Walid Regragui bij de beste tien ter wereld
Hakim Ziyech draagt broer in tranen naar graf in Berkane
Marokkaanse christenen bidden tijdens kerst voor Atlas Leeuwen
Sichone wil stunten tegen machtig Marokko in Rabat