Marokko wint kwalificatiewedstrijd tegen Sao Tomé met 2-0 (video)
Het Marokkaans elftal heeft maandagavond een kwalificatiewedstrijd voor de Afrika Cup 2017 tegen Sao Tome met 2-0 gewonnen.
5 september 2015 - 21:50 - Sport
Marokko heeft zaterdagavond met 3-0 gewonnen tegen Sao Tomé in de kwalificatiereeks voor de Afrika Cup 2017.
De wedstrijd werd in de hoofdstad Sao Tomé gespeeld. De Atlas Leeuwen hebben de hele wedstrijd gedomineerd maar toch meerdere doelkansen gemist.
Nordin Amrabat (Malaga) opende de score in de 35e minuut. Slechts vier minuten later scoorde ook Youssef El Arabi (Granada) voor de Atlas Leeuwen. Net voor het einde van de eerste helft maakte Nabil Dirar (Monaco) de derde en laatste doelpunt van de wedstrijd.
Ondanks deze goede resultaat doet Marokko het minder goed dan Kaapverdië, die Sao Tomé medio juni met 7-1 versloeg
Lees meer
Het Marokkaans elftal heeft maandagavond een kwalificatiewedstrijd voor de Afrika Cup 2017 tegen Sao Tome met 2-0 gewonnen.
De Frans Marokkaanse topvoetballer Sofiane Boufale heeft een uitnodiging van de Marokkaanse voetbalbond om voor Marokko uit te komen afgeslagen.
Het Marokkaans elftal speelt in oktober twee interlands tegen Guinee en Ivoorkust in voorbereiding op de kwalificatiewedstrijden voor de Afrika Cup 2017.
Het Marokkaans elftal heeft vijf plaatsen gewonnen en staat nu op de 80e plaats in de nieuwe ranglijst van Wereldvoetbalbond FIFA.
Marokko heeft zijn eerste kwalificatiewedstrijd voor de Afrika Cup 2017 tegen Libië met 1-0 gewonnen. Tienduizenden supporters zagen de wedstrijd in het Grote stadion van Agadir.