12 maart 2023 - 10:00 - Sport
Tarik Khbabez heeft zaterdagavond Daniel Toledo met een TKO uit de ring getrapt. Ondanks dat Toledo op het laatste moment werd ingezet als vervanger voor de oorspronkelijke tegenstander van Khbabez, was het begin van het gevecht niet makkelijk voor de Marokkaans Nederlandse kickbokser.
De Spanjaard vocht hard en kwam door de openingsronde heen, maar Khbabez maakte in de tweede ronde zijn intenties duidelijk. Hij wilde als winnaar uit de strijd komen. Hoewel Toledo bleef doorvechten, werd hij uit de ring getrapt door Khbabez. Daarop besloot het team van Toledo het gevecht te stoppen om verdere schade te voorkomen. Hiermee eindigde het gevecht in een mooie TKO-overwinning voor Khbabez.
Lees ook: Khbabez viel 19 kilo af om jongeren Schilderswijk te inspireren
Het was een sensationeel gevecht op Glory 84, waarbij Khbabez indruk maakte door zijn tegenstander uit de ring te trappen en de overwinning op te eisen. Toledo vocht hard, maar Khbabez was te sterk.
">March 11, 2023🇲🇦💪 Tarik Khbabez#GLORY84 https://t.co/4C2vFx5f6Y
— Ben ziko (@BenZik0) https://twitter.com/BenZik0/status/1634674620241522690
Protest na weigering vrouw met hijab in club Marokko
Veel mysterie rond dodelijke val Abdel uit raam in Brussel
Bus met Marokkanen valt stil op Franse snelweg, Marokko grijpt in
Marokko keurt internationaal kentekenplaat goed
Nieuwe dam in Taounate: hoop voor water, energie en banen
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Spannende finish: Oumi feliciteert Remco net te vroeg
Marokkaanse logo’s weggehaald door Algerije
Turkse Besiktas weigert Hakim Ziyech
Hakim Ziyech terug naar Turkije?
Hakimi vs Mbappé: confrontatie gepland
Imane Khallad doet geruchten rond Yassine Bounou zwijgen
Ajax-talent Abdellah Ouazane op weg naar Real Madrid