14 oktober 2021 - 10:00 - Economie
TUI Fly is van plan om vanaf november negen nieuwe vluchten vanuit Brussel, Charleroi en Antwerpen naar Marokko te lanceren. In totaal zullen er 27 wekelijkse vluchten worden uitgevoerd.
Via een persbericht kondigt TUI Fly Belgium de versterking aan van zijn aanbod naar Marokko, door een aantal nieuwe en exclusieve routes vanuit België voor te stellen. De Belgische lagekostenmaatschappij zal vanuit de luchthavens van Brussel, Charleroi en Antwerpen verbindingen uitvoeren met de luchthavens van Marrakech, Agadir, Casablanca, Nador, Oujda, Al Hoceima, Rabat, Tanger en Tetouan. Het bedrijf gaat na anderhalf jaar afwezigheid, nu ook een aantal pakketreizen aanbieden.
Lees ook: Luchtvaartmaatschappijen komen weer massaal naar Marokko
TUI Fly zal drie wekelijkse vluchten uitvoeren vanuit Antwerpen naar Nador en twee naar Tanger. Vanaf 15 november 2021 zal de luchtvaartmaatschappij ook een wekelijkse vlucht organiseren van Brussel naar Tetouan en Casablanca. Daarnaast biedt het bedrijf ook drie wekelijkse vluchten aan tussen Brussel en Marrakech en Agadir.
Lees ook: Brussels Airlines vliegt naar drie nieuwe Marokkaanse bestemmingen
De lagekostenmaatschappij gaat bovendien ook drie wekelijkse vluchten exploiteren vanuit Charleroi naar Casablanca, Nador en Oujda en twee wekelijkse vluchten naar Tanger en Rabat. Charleroi wordt verbonden met Al Hoceima aan de hand van één wekelijkse vlucht.
Imam onder vuur na handkus aan minister in Israël (video)
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Plannen voor nieuwe luchthaven in Marokko concreet
WK 2030: Marokko’s grootste gok of gouden kans?
Marokkaans-Zwitserse Alayah Pilgrim maakt furore op Euro 2025
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Plannen voor nieuwe luchthaven in Marokko concreet
WK 2030: Marokko’s grootste gok of gouden kans?
Bedrijven in Marokko massaal ten onder
Marokkaans vastgoed maakt comeback
Dirham in de lift: Marokko ziet munt stijgen
3 miljard dirham buiten beeld door illegale parkeerwachters in Marokko
Marokko kiest voor nieuw belastingstelsel
Royal Air Maroc floreert, Air Algérie blijft achter