7 juni 2024 - 16:00 - Marokko
Een buitenlandse toerist is dinsdag in Tanger Lees ook: aangevallen door een zwerfhond. Het slachtoffer werd kort na aankomst in de stad gebeten en naar een privékliniek overgebracht. Deze zoveelste aanval door zwerfhonden, aan de vooravond van het hoogseizoen, heeft verontwaardiging gewekt in de stad.
De toerist werd gebeten door de zwerfhond net nadat hij van de boot was gestapt in de haven. Hij werd met spoed overgebracht naar een privékliniek. Volgens Al Akhbar "is er geen risico op besmetting met rabiës, aangezien zwerfhonden in de omgeving van de haven worden gecontroleerd en geïdentificeerd door de bevoegde diensten van de gemeente."
Lees ook: Vrouw klaagt Casablanca aan na aanval door zwerfhonden
De inwoners van Tanger hebben hun verontwaardiging uitgesproken over deze zoveelste aanval door zwerfhonden die de stad terroriseren. Ze roepen de stadsautoriteiten op om een haalbare oplossing te vinden voor dit probleem voordat het hoogseizoen begint. "Het incident heeft het project voor een dierenasiel dat de gemeente Tanger had aangekondigd, weer op de voorgrond gebracht", aldus de publicatie.
Lees ook: Nieuwe ontwikkelingen in zaak vrouw aangevallen door zwerfhonden in Casablanca
In afwachting van de bouw en uitrusting van dit asiel voor zwerfhonden en katten, dat meer dan 12 miljoen dirham zou kosten, roepen de inwoners van Tanger de autoriteiten op om een tijdelijke opvangcentrum voor zwerfhonden op te richten, zoals de provincie Tanger had gevraagd in een brief aan de gemeentebestuurders.
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
Marokko onderzoekt verdacht bedrag van 100 miljoen dirham
Hond veroorzaakt ongeval: gezin sleept Marokkaanse snelwegen voor de rechter
Marokkaanse koopt in Franse onderzeeërs
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten
Snelle boten, slimme bendes en arme jongeren: zo werkt de drugshandel Marokko-Spanje
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Ryanair’s geheime wapen voor recordwinsten? Vluchten naar Marokko
Marokkaans plan voor militaire operatie in Sahara ligt klaar
"Geen enkel Arabisch land is nog beschermd tegen Israël"