29 september 2024 - 20:30 - Marokko
In Kenitra zijn twee kinderen om het leven gekomen nadat ze werden gebeten door een hondsdolle hond. Het nieuws van hun overlijden heeft geleid tot grote verontwaardiging onder de inwoners van de regio, die al langer klagen over het aanhoudende probleem van zwerfhonden.
Na de aanval werden de twee kinderen in kritieke toestand naar het regionaal ziekenhuis van Kenitra gebracht. Een van hen kreeg complicaties en werd met spoed overgebracht naar het academisch ziekenhuis in Rabat. Ondanks de medische zorg overleed het kind dat in Kenitra was gebleven aan de gevolgen van hondsdolheid. Het tweede kind, dat naar Rabat was overgebracht, stierf de volgende dag aan dezelfde oorzaak.
Lees ook: Groepen zwerfhonden richten ravage aan in Marokko (video)
Dit tragische incident heeft geleid tot grote woede onder de inwoners van de regio, die zich al langere tijd onveilig voelen door de vele zwerfhonden in de straten. Ze verwijten de lokale autoriteiten onvoldoende te doen om het probleem aan te pakken.
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht
Onvrede in Nador: Tamazight afwezig op nieuwe verkeersborden
Casablanca kleurt Airbus na 1 dollar deal
KSS-III en K2: Marokko’s nieuwe militaire aspiraties
Gouverneur Nador annuleert aanbesteding na klachten