Jerada: opnieuw mijnwerker overleden in oude loodmijn
Een 25-jarige mijnwerker is vrijdag overleden nadat hij in een verlaten loodmijn in de regio van Jerada werd geëlektrocuteerd.
19 mei 2018 - 22:00 - Marokko
Een 16-jarige jongen is woensdagochtend overleden in een mijn op 30 meter diep waar hij met zijn vader werkte in Figuig.
Volgens Alyaoum24 is de mijn al jaren gesloten. Het slachtoffer komt uit een zeer arm milieu. Het gezin leefde van de kleine hoeveelheden lood en zink die de vader en zijn zoon uit de mijn haalden.
De mensenrechtenorganisatie AMDH bevestigde het overlijden van de jongen in de gemeente Bni Tajdite. Hoe de jongen omkwam blijft onduidelijk.
Lees meer
Een 25-jarige mijnwerker is vrijdag overleden nadat hij in een verlaten loodmijn in de regio van Jerada werd geëlektrocuteerd.
Bij een nieuwe instorting in een gesloten loodmijn is maandag in de regio van Jerada een mijnwerker gewond geraakt.
Een tiener is in Tetouan door de politie gearresteerd met tien capsules heroïne in zijn spullen.
Een man van Marokkaanse afkomst is een tweetal weken geleden door zijn racistische buurman met vijf kogels neergeschoten in het Franse Bordeaux.
Een kind van 10 jaar dat sinds vrijdag vermist was in Casablanca, is gezond teruggevonden in Rabat.