Zoeken

Twee doden bij instorting mijn in Jerada

4 juni 2018 - 14:10 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Twee mannen van 33 en 42 jaar zijn zondag omgekomen bij de instorting van een gang in een loodmijn in Sidi Boubker in de provincie Jerada.

Volgens de plaatselijke autoriteiten werden de twee slachtoffers door andere mijnwerkers uit de mijn gehaald.

De plaatselijke autoriteiten, veiligheid- en hulpdiensten snelden ter plekke. Een van de slachtoffers was nog in leven bij aankomst van de hulpdiensten maar overleed later in het academisch ziekenhuis van Oujda.

Lees meer

Instorting muur in Fez kost leven aan bejaarde man

Bij de instorting van een omheiningsmuur van het psychiatrisch ziekenhuis Ibn Al Hassan in Fez is een persoon omgekomen.

Kinderen komen om bij instorting huis in Ourika (foto’s)

Bij de instorting van een lemen huis in Douar Taourirt bij Ourika in de regio van Marrakech, zijn maandag drie meisjes omgekomen.

Marokko: doden en gewonde bij instorting huis

Bij de instorting van een huis in Douar Houadif in de regio van Khemisset zijn zaterdagavond twee mensen omgekomen.

Marokko: 3 doden en 3 gewonden bij nieuwe instorting mijn in Jerada

Bij de instorting van een kolenmijn bij Ras Asfor in de regio van Jerada zijn dinsdag drie mensen om het leven gekomen.

Marokko: opnieuw dodelijk ongeval in mijnstad Jerada

Een veertiger is zondag in de buurt van de voormalige mijnstad Jerada omgekomen toen hij steenkoolresten verzamelde.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team