Amerikaanse vliegtuigbouwer Hexcel opent fabriek in Marokko
Hexcel heeft woensdag een nieuwe fabriek in de industriële zone van Midparc in Casablanca geopend. De Amerikaanse vliegtuigbouwer zal 250 mensen aanwerven voor de fabriek.
22 mei 2016 - 12:51 - Economie
De Amerikaanse groep Alcoa heeft een nieuwe fabriek in de vrije zone Midparc nabij de luchthaven van Casablanca geopend.
Volgens L’Usine Nouvelle vergde de nieuwe fabriek een investering van 5,4 miljoen euro en brengt op termijn 200 banen met zich mee.
De fabriek spreidt zich uit over 6300 m² en zal vliegtuigonderdelen produceren voor onder meer Airbus en Safran.
Alcoa heeft reeds een fabriek in Bouskoura sinds de overname van Demicron in 2009. De groep bezit ook kleinere werkplaatsen in Marokko en plant nieuwe openingen in de komende jaren.
Lees meer
Hexcel heeft woensdag een nieuwe fabriek in de industriële zone van Midparc in Casablanca geopend. De Amerikaanse vliegtuigbouwer zal 250 mensen aanwerven voor de fabriek.
De bouw van de nieuwe fabriek van Peugeot in Kenitra gaat deze zomer van start. De Franse automaker wil in 2019 auto’s in Marokko beginnen produceren.
Zoals eerder aangekondigd gaat de Franse autotoeleverancier Acome een fabriek in het Marokkaanse Tanger openen. De bouwwerken gaan binnen enkele dagen van start.
De Franse autotoeleverancier Valeo gaat een nieuwe fabriek van 50 miljoen euro bouwen in Tanger. Dat laat de groep in een verklaring weten.
De Canadese groep Linamar heeft begin vorig week in Casablanca de bouw aangekondigd van een nieuwe fabriek van 280 miljoen dollar in Marokko.