AGC Automotive vestigt zich in Marokko: 600 nieuwe banen
AGC Automotive Europe heeft zijn komst naar Marokko aangekondigd. De autotoeleverancier gaat een fabriek in Kenitra bouwen.
12 juli 2016 - 21:15 - Economie
Delphi gaat zijn aanwezigheid in Marokko versterken. De Amerikaanse auto onderdelenproducent belooft in de komende vijf jaar belangrijke investeringen in het koninkrijk.
Begin vorige week werd in het koninklijk paleis in Casablanca een overeenkomst met Delphi ondertekend voor zeven nieuwe projecten, waaronder de bouw van een nieuwe fabriek en een centrum voor Automotive Research in Meknes.
Delphi belooft tegen 2020 ruim 13.000 mensen aan te werven. De groep heeft reeds drie fabrieken in Marokko waar ruim 12.000 mensen werken.
De Amerikaanse groep vestigde zich in 1999 in Marokko met de opening van een kabelfabriek in Tanger.
Lees meer
AGC Automotive Europe heeft zijn komst naar Marokko aangekondigd. De autotoeleverancier gaat een fabriek in Kenitra bouwen.
NTT Data Company gaat zich als eerste TIC-bedrijf op het bedrijventerrein Tetouanshore vestigen. De Japanse groep belooft de creatie van 300 nieuwe banen tegen 2019.
De Canadese groep Linamar heeft begin vorig week in Casablanca de bouw aangekondigd van een nieuwe fabriek van 280 miljoen dollar in Marokko.
Franse sportketen Décathlon gaat in de komende jaren een twintigtal winkels in Marokko openen. Dat liet de CEO van de groep begin vorige week weten.
Treves gaat een nieuwe fabriek in Marokko bouwen. De Franse auto-onderdelenfabrikant bezit reeds twee fabrieken in het land.