Zoeken

Student politieagent in Marrakech opgepakt voor banden met Daesh

16 maart 2015 - 20:36 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een leerling op de politieacademie in Marrakech is vorige week gearresteerd op verdenking van het steunen van de terreurorganisatie Islamitische Staat.

Volgens lokale bronnen zou de verdachte via internet contacten hebben gehad met leden van Daesh. Hij werd afgelopen donderdag gearresteerd en door de gerechtelijke politie gehoord.

Een onderzoek is aan de gang naar zijn activiteiten buiten de politieacademie en naar zijn vrienden binnen en buiten de instelling.

In december waren in Marrakech en Benguerir ook al zes soldaten gearresteerd voor hun vermeende banden met Daesh.

Lees meer

Marokkaan van gevangenis naar Islamitische Staat

Slechts enkele weken na het einde van een tweejarige gevangenisstraf, is een Marokkaanse man naar Syrië vertrokken om zich bij de Islamitische Staat aan te sluiten.

Opnieuw arrestaties vrouwencel Daesh in Marokko

Agenten van de Marokkaanse politiedienst BCIJ hebben afgelopen weekend twee verdachten gearresteerd voor hun banden met de vrouwencel van Daesh die vorige week werd opgerold.

Marokko arresteert negen IS-aanhangers

In Marokko zijn dinsdag negen mensen gearresteerd die banden zouden hebben met Islamitische Staat. Dat meldt de politiedienst BCIJ in een verklaring.

Terreurcel in Marokko opgerold, tien arrestaties

De Marokkaanse politiedienst BCIJ heeft dinsdag een nieuwe terreurcel opgerold. Tien mensen werden gearresteerd. Dat meldt de politiedienst in een verklaring.

Buitenlandse jihadronselaar opgepakt in Al Hoceima

De politie heeft in Al Hoceima een buitenlander gearresteerd die voor de terreurorganisatie Islamitische staat jonge Marokkanen ronselden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team