Zoeken

Buitenlandse jihadronselaar opgepakt in Al Hoceima

- Marokko

Geschreven door Laila A.

De politie heeft in Al Hoceima een buitenlander gearresteerd die voor de terreurorganisatie Islamitische staat jonge Marokkanen ronselden.

Een cafébaas waarschuwde de politie. Hij verdacht de man vanwege zijn kledij, lange baard en taal, en vooral omdat er om de enkele minuten jonge Marokkanen, die op dezelfde manier gekleed waren, bij hem aan tafel kwamen zitten.

De man werd ter plekke gearresteerd en naar het politiebureau meegenomen. Op zijn telefoon werd een reeks foto’s van wapens en technische uitleg gevonden.

Enkele dagen geleden waren in het noord-Marokkaanse Imzouren ook zes mensen gearresteerd die trouw hadden gezworen aan Daesh.

Lees meer

Leerkrachten in Nador en Al Hoceima opgepakt om steun IS

De politie heeft in Nador een docent gearresteerd die op Facebook zijn sympathie voor de terreurorganisatie Islamitische staat heeft geuit.

Afschuwelijk: moeder vermoordt drie kinderen in Marokko

In het Marokkaanse Fez heeft de politie zondag een vrouw gearresteerd voor de moord op haar drie kinderen. De slachtoffers waren tussen 8 maanden en 5 jaar oud.

Celstraf voor verbreken vasten in regio Al Hoceima

De rechtbank van Imzouren in de regio van Al Hoceima, heeft twee jongemannen tot een gevangenisstraf van twee maanden veroordeeld omdat ze niet vastten. De twee werden op...

Vrouwen in Marokko gearresteerd om terrorisme

Een team van de Marokkaanse politiedienst BCIJ heeft in Tanger twee vrouwen gearresteerd op verdenking van terroristische activiteiten.

Negen IS-aanhangers opgepakt in Marokko

De Marokkaanse FBI heeft opnieuw een terreurcel opgerold. Negen mensen die trouw hadden gezworen aan de terreurorganisatie Islamitische staat werden gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team