Zoeken

Opnieuw arrestaties vrouwencel Daesh in Marokko

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Agenten van de Marokkaanse politiedienst BCIJ hebben afgelopen weekend twee verdachten gearresteerd voor hun banden met de vrouwencel van Daesh die vorige week werd opgerold.

De twee verdachten werden in Guelmim en Tan-Tan aangehouden volgens een verklaring van de BCIJ. Een van hen is de broer van een van de verdachten die vorige werden gearresteerd. Beiden wilden chemicaliën voor het maken van bommen kopen.

Afgelopen maandag werden tien vrouwen, waaronder zeven minderjarigen, in meerdere steden van Marokko gearresteerd voor hun banden met de terreurorganisatie Daesh.

De vrouwencel plande aanslagen op vrijdag tijdens de parlementsverkiezingen in Marokko. Het is de allereerste vrouwencel die in het land wordt ontmanteld.

Lees meer

Aanhangers Daesh opgepakt in Casablanca

De Marokkaanse politie heeft nieuwe arrestaties uitgevoerd in de strijd tegen het terrorisme. Twee aanhangers van de terreurbeweging Daesh werden in Casablanca aangehouden.

Tien vrouwen in Marokko gearresteerd voor terrorisme (video)

De Marokkaanse politiedienst BCIJ heeft maandagochtend tien vrouwen gearresteerd die terroristische aanslagen in het land planden.

Daesh is Marokko niet vergeten...

Na jarenlang zonder succes aanslagen te hebben gepland in Marokko heeft Daesh voor een nieuwe strategie gekozen. De organisatie probeert steeds meer in het koninkrijk zelf...

Kind van 13 opgepakt voor terrorisme in Marokko

De Marokkaanse politiedienst BCIJ heeft zeven mensen gearresteerd die ervan worden verdacht voor de terreurorganisatie Daesh te werken.

Twee terreurverdachten gearresteerd in Casablanca

Agenten van de BCIJ hebben donderdagochtend twee verdachten gearresteerd voor hun vermeende banden met de terroristische organisatie Daesh.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team