Aanhangers Daesh opgepakt in Casablanca
De Marokkaanse politie heeft nieuwe arrestaties uitgevoerd in de strijd tegen het terrorisme. Twee aanhangers van de terreurbeweging Daesh werden in Casablanca aangehouden.
- Marokko
Agenten van de Marokkaanse politiedienst BCIJ hebben afgelopen weekend twee verdachten gearresteerd voor hun banden met de vrouwencel van Daesh die vorige week werd opgerold.
De twee verdachten werden in Guelmim en Tan-Tan aangehouden volgens een verklaring van de BCIJ. Een van hen is de broer van een van de verdachten die vorige werden gearresteerd. Beiden wilden chemicaliën voor het maken van bommen kopen.
Afgelopen maandag werden tien vrouwen, waaronder zeven minderjarigen, in meerdere steden van Marokko gearresteerd voor hun banden met de terreurorganisatie Daesh.
De vrouwencel plande aanslagen op vrijdag tijdens de parlementsverkiezingen in Marokko. Het is de allereerste vrouwencel die in het land wordt ontmanteld.
Lees meer
De Marokkaanse politie heeft nieuwe arrestaties uitgevoerd in de strijd tegen het terrorisme. Twee aanhangers van de terreurbeweging Daesh werden in Casablanca aangehouden.
De Marokkaanse politiedienst BCIJ heeft maandagochtend tien vrouwen gearresteerd die terroristische aanslagen in het land planden.
Na jarenlang zonder succes aanslagen te hebben gepland in Marokko heeft Daesh voor een nieuwe strategie gekozen. De organisatie probeert steeds meer in het koninkrijk zelf...
De Marokkaanse politiedienst BCIJ heeft zeven mensen gearresteerd die ervan worden verdacht voor de terreurorganisatie Daesh te werken.
Agenten van de BCIJ hebben donderdagochtend twee verdachten gearresteerd voor hun vermeende banden met de terroristische organisatie Daesh.