27 november 2022 , 12:00 - Nawel Serdouni - Sport
Een bus met de spelers en de staf van de Marokkaanse voetbalclub Kenitra Athletic Club (KAC) is vrijdag aan de ingang van de stad Sidi Bennour, bij een ongeval betrokken geraakt.
Volgens politiebronnen raakten 20 mensen gewond. Het ongeval gebeurde in een bocht op de nationale weg N7. De chauffeur van de bus verloor de controle over zijn voertuig waardoor de bus kantelde en op de weg ging liggen.
Lees ook: Marokko: vijf supporters Ittihad Tanger bij verkeersongeval omgekomen
Aan boord van de bus bevonden zich 33 leden van Kenitra Athletic Club. Zeventien van hen raakten licht gewond terwijl drie spelers met ernstige verwondingen naar het provinciaal ziekenhuis van El Jadida werden afgevoerd.
Lees ook: Marokkaanse voetbalspelers gewond na verkeersongeval
De spelers van Kenitra Athletic Club waren op weg naar Youssoufia voor een wedstrijd tegen Olympique Youssoufia, voor de tiende dag van de tweede divisie.
Marokko onderzoekt verdacht bedrag van 100 miljoen dirham
Hond veroorzaakt ongeval: gezin sleept Marokkaanse snelwegen voor de rechter
Marokkaanse koopt in Franse onderzeeërs
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"
Spanningen tussen PSG en Achraf Hakimi na interview