5 maart 2022 - 16:20 - Wereld
Gruwelijke misdaad in Spanje. Een man van Marokkaanse afkomst heeft zich woensdag in de regio Madrid van het leven beroofd, kort nadat hij zijn vrouw had gedood. Het echtpaar laat vier jonge kinderen achter.
Ahmed, 42 jaar, was bezig met een echtscheiding, aldus bronnen die in de plaatselijke pers zijn geciteerd. Toen de scheiding op het punt stond te worden afgerond, ging de man naar het huis van zijn vrouw en vermoordde haar. Hij pleegde vervolgens zelfmoord.
Lees ook: Kinderen vermoorde Marokkaanse aan Spaanse kinderbescherming toevertrouwd
Een vriendin van de Marokkaanse vrouw belde de hulpdiensten omdat het haar niet lukte om het slachtoffer te contacteren. Bij aankomst ontdekte de politie de twee slachtoffers in een plas bloed in de slaapkamer. Het was snel duidelijk dat de vrouw met geweld om het leven was gekomen. "We zijn geschokt", zei een van de buren van het echtpaar, dat in een buitenwijk van Madrid woonde.
Lees ook: Marokkaanse Rachida door jaloerse man vermoord in België
Het was de man verboden om in de buurt van zijn ex-vrouw te komen. De vrouw had in het verleden verschillende incidenten van huiselijk geweld gemeld. Het meest recente incident vond plaats op 19 januari. Op donderdag 3 maart hadden ze een afspraak met een rechter om de scheiding definitief te maken. Het echtpaar had vier kinderen van 6, 8, 9 en 12 jaar. Ze werden aan een tante toevertrouwd.
Casablanca klaargestoomd voor Koning Mohammed VI
Grootste busdeal ooit in Afrika: China levert honderden bussen aan Marokko
Historische prijsdaling olijfolie in Marokko
Marokko krijgt (eindelijk) toegang tot Amerikaanse vismarkt
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Harde aanpak Marokkanen op luchthaven Istanbul
Oorlogsschepen escorteren jacht bij Ceuta, Koning Mohammed VI aan boord?
Gevaarlijke Marokkaanse tomaten van de markt gehaald in Nederland
Marokkaan vrijgelaten na miljoenenroof in Duitsland: "Onvoldoende bewijs"
Onschuldig Marokkaans gezin opgeofferd voor rust in Urk
Zwitserland degradeert Marokkaan
Met ’bloed’ besmeurde haatbrief jaagt moskeeën Nederland angst aan