Koning Mohammed VI binnenkort in Rusland?
Koning Mohammed VI zal naar verwachting persoonlijk aan de top Rusland Afrika op 23 en 24 oktober dit jaar in Sotsji deelnemen.
9 oktober 2019 - 11:40 - Marokko
De Spaanse kunstenaar Antonio Montiel wordt in november in Marokko verwacht om een portret van Koning Mohammed VI te schilderen.
Montiel maakte onlangs het portret van Koning Felipe VI van Spanje. Hij werkte 22 maanden aan zijn kunstwerk dat nu klaar is en in het museum van de Spaanse Armed Forces zal worden tentoongesteld.
In een gesprek met de Spaanse website Jaleos verklaarde Montiel dat hij door Koning Mohammed VI in Marokko was uitgenodigd om zijn portret te schilderen en dat hij ongeduldig was om te beginnen.
Antonio Montiel schilderde naast Felipe VI ook de portretten van Koningin Elizabeth van Groot Brittannië, Koningin Sofia, moeder van Felipe VI, en meerdere andere grote namen.
Lees meer
Koning Mohammed VI zal naar verwachting persoonlijk aan de top Rusland Afrika op 23 en 24 oktober dit jaar in Sotsji deelnemen.
Nezha Hayat, voorzitster van de Marokkaanse autoriteit voor kapitaalmarkten (AMMC), werd door de Koning van Spanje Felipe VI verheven tot Commandant van de Orde van Burgerlijke...
Sinds begin deze week hangt in alle openbare diensten in Marokko een nieuw officieel portret van Koning Mohammed VI.
Koning Mohammed VI wordt vandaag, donderdag 7 november, in Marrakech verwacht. De monarch zal er volgens plaatselijke bronnen meerdere dagen verblijven.
Koning Mohammed VI is na de benoeming van een nieuwe regering, voor een privé-bezoek van enkele dagen naar Frankrijk vertrokken.