Bouw fabriek Peugeot in Kenitra dit jaar van start
De bouw van de nieuwe fabriek van Peugeot in Kenitra gaat deze zomer van start. De Franse automaker wil in 2019 auto’s in Marokko beginnen produceren.
- Marokko
De Spaanse groep Relats gaat 7,3 miljoen euro investeren in de uitbreiding van zijn fabriek in het noord-Marokkaanse Tanger.
Relats heeft reeds 16.000 m2 grond aangekocht voor de uitbreiding van de fabriek, volgens Usine Nouvelle. De werkzaamheden zullen voor het einde van het jaar klaar zijn.
De Spaanse groep heeft sinds 2011 een fabriek in Marokko. Het bedrijf produceert er thermische en akoestische isolatiebuizen voor de luchtvaart-, trein- en autoindustrie.
Relats gebruikt 80 mensen in Marokko. De groep heeft ook vestigingen in Spanje, Groot-Brittannië, China en Mexico en behaalde vorig jaar een omzet van 40 miljoen euro, waarvan 7 miljoen in Marokko.
Lees meer
De bouw van de nieuwe fabriek van Peugeot in Kenitra gaat deze zomer van start. De Franse automaker wil in 2019 auto’s in Marokko beginnen produceren.
De Franse vliegtuigonderdelenproducent Daher gaat een derde fabriek in Marokko openen. De nieuwe vestiging komt in Tanger.
NTT Data Company gaat zich als eerste TIC-bedrijf op het bedrijventerrein Tetouanshore vestigen. De Japanse groep belooft de creatie van 300 nieuwe banen tegen 2019.
Diana Holding gaat 200 miljoen dirham investeren in de bouw van een nieuwe fabriek in het noord-Marokkaanse Berkane.
De Franse groep Saint-Gobain gaat een nieuwe fabriek in Kenitra openen. Het project zal een investering van 200 miljoen dirham vergen.