Zoeken

Bouw fabriek Peugeot in Kenitra dit jaar van start

- Marokko

Geschreven door Laila A.

De bouw van de nieuwe fabriek van Peugeot in Kenitra gaat deze zomer van start. De Franse automaker wil in 2019 auto’s in Marokko beginnen produceren.

Volgens bronnen van Usine Nouvelle zullen de grondwerkzaamheden deze zomer beginnen ook al werd er nog geen bedrijf gekozen voor de bouw van de fabriek zelf.

In totaal zal Peugeot 557 miljoen euro in de Marokkaanse fabriek investeren. De groep gaat in een eerste fase 90.000 voertuigen per jaar produceren. Op langer termijn zal dit aantal naar 200.000 worden verhoogd.

De Marokkaanse autosector is op dag van vandaag goed voor 90.000 banen en een jaarlijkse omzet van 4,5 miljard euro.

Lees meer

Franse groep investeert 200 miljoen in nieuwe fabriek in Marokko

De Franse groep Saint-Gobain gaat een nieuwe fabriek in Kenitra openen. Het project zal een investering van 200 miljoen dirham vergen.

Holding investeert 200 miljoen in nieuwe fabriek in Berkane

Diana Holding gaat 200 miljoen dirham investeren in de bouw van een nieuwe fabriek in het noord-Marokkaanse Berkane.

Valeo bouwt fabriek van 50 miljoen in Tanger

De Franse autotoeleverancier Valeo gaat een nieuwe fabriek van 50 miljoen euro bouwen in Tanger. Dat laat de groep in een verklaring weten.

Bouw Peugeot fabriek in Kenitra begonnen

Na maanden grondwerkzaamheden is de bouw van de nieuwe fabriek van Peugeot in Kenitra eindelijk begonnen. De werken zullen naar verwachting in 2019 klaar zijn.

Autotoeleverancier Mecaplast opent fabriek in Kenitra

Mecaplast, autotoeleverancier uit Monaco, gaat ruim 30 miljoen euro investeren in een nieuwe fabriek in het Marokkaanse Kenitra.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team