24 oktober 2018 - 11:20 - Cultuur
Soufyan Gnini heeft dinsdagavond het programma Holland’s Next Top Model gewonnen na drie andere kandidaten in de finale te hebben verslagen.
Zijn overwinning bracht hem een modellencontract, een covershoot voor Elle en een rol in een reclame reclame voor tandpasta op.
Soufyan, 18, komt uit Breda, groeide op in een pleeggezin en volgt een opleiding bij een evenementenorganisatie. De jongeman had nooit als model gewerkt en werd door een vriend aangemoedigd op zich voor het 10e seizoen van het programma te melden.
Door aan Holland’s Next Top Model deel te nemen wordt Soufyan nu zelfs op straat herkend. "Dat is wennen, maar ook wel heel leuk. Iedereen reageert heel positief, niemand had dit verwacht van mij. Ik had zelf ook niet verwacht dat ik zover zou komen", vertelde hij onlangs aan het AD.
Stranden Nador en Al Hoceima afgekeurd voor zwemmen
Auto in ravijn door mist op kustweg Al Hoceima
Celstraf voor Marokkaan na Gaza-kritiek op Saudi-Arabië
Marokkaanse cannabistruck gestolen, eigenaar waarschuwt zelf politie
Oumi Rayane zet journalist op zijn plaats (video)
Koning Mohammed VI viert "welverdiend triomf" futsalteam
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko