28 december 2022 - 19:00 - Sport
Door het succes van Marokko op het WK is de populariteit van veel Marokkaanse spelers toegenomen. Dat geldt ook voor de Marokkaanse international Sofyan Amrabat, die met zijn speelstijl in Qatar de Italiaanse coach Fabio Capello heeft weten te bekoren.
"Met zijn uithoudingsvermogen, zijn vastberadenheid, zijn concentratie op het veroveren van de bal en het kiezen van de juiste positie, doet hij me veel denken aan Gennaro Gattuso. Maar dan met meer technische kwaliteiten," vertelde de voormalige Italiaanse coach over Amrabat aan Il Corriere della Sera.
Lees ook: Liverpool doet bod op Sofyan Amrabat
De 26-jarige Sofyan Amrabat staat in de belangstelling van verschillende Europese topclubs. Onder meer Tottenham Hotspur, Liverpool en Atlético Madrid. Maar Fiorentina is niet van plan zijn speler op te geven en overweegt zelfs zijn contract, dat loopt tot 2025, te verlengen. De club zou enkel bereid zijn hem te laten gaan voor 40 miljoen euro.
Lees ook: Waarde Sofyan Amrabat verviervoudigd
Mocht hij Fiorentina deze winter verlaten, dan heeft de Marokkaanse international een voorkeur voor Liverpool FC. Volgens Foot Mercato is deze club al vergevorderd in de onderhandelingen met de speler en zijn entourage.
Lichaam vrouw gedumpt bij ziekenhuis in Marokko
ElGrandeToto weigert podium te delen met Saad Lamjarred
Ouders krijgen gelijk, baby in Marokko mag ’Massinissa’ heten
Strafschop bevrijdt Marokko en leidt tot kwartfinaleplek
Marokko’s cannabisbazen komen naar Amsterdam
Influencer Yasmin was eigenlijk een man, schandaal in Arabische wereld
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug