30 januari 2023 - 18:00 - Sport
Er is een belangrijke beslissing genomen door Fiorentina over de toekomst van de Marokkaanse international Sofyan Amrabat. Die wordt door meerdere clubs benaderd, waaronder Liverpool en Tottenham Hotspur.
Dit seizoen is een transfer van Sofyan Amrabat, die een contract heeft bij Fiorentina dat loopt tot de zomer van 2024, met een verlengingsclausule tot 2025, niet meer mogelijk. De clubs die hem in de winter wilden contracteren, hebben geen positief antwoord gekregen. "Wij zijn met Amrabat tevreden over het team dat we hebben samengesteld", vertelde Fiorentina-manager Joe Barone aan Sportitalia. Naar zijn mening behoort de Atlas Leeuw bij de Italiaanse club. "Dus hij wordt niet verkocht, in ieder geval niet in januari."
Lees ook: Sofyan Amrabat blijft bij zijn club
Deze beslissing wordt door de agent van Amrabat aanvaard. "We hebben veel verzoeken ontvangen, maar we respecteren de beslissing van Fiorentina. Ze besloten hem te houden en niet Lucas Torreira, ook al hadden ze samen kunnen spelen", vertelde Alberto Maria Jimmy Fontana aan Radio Sportiva. "De gesprekken zijn niet leuk, maar afgezien van het lange contract met de Viola, hebben we een zeer goede relatie met Fiorentina. Het is een zeer respectabele club, ook al spelen ze in een lagere Europese beker."
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Fikse boete voor man die uitkering ontving tijdens vakantie in Marokko
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’
Achraf Hakimi verrast man die hem vormde (video)
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika