26 december 2022 - 19:00 - Sport
Sofyan Amrabat, die uitstekend presteerde met Marokko op het WK 2022, is het onderwerp van een transferstrijd deze winter. Liverpool heeft naar verluidt reeds een bod gedaan op de Fiorentina speler.
De Atlas Leeuw maakte indruk op het WK in Qatar en hielp Marokko aan een halve finaleplaats. Amrabat, die onder contract staat tot de zomer van 2024, zou bereid zijn om de Serie A te verlaten.
Lees ook: Bondscoach Marokko bekritiseert clubs Amrabat en Ziyech
Volgens Daily Express is Liverpool vastbesloten om de Marokkaanse middenvelder in januari over te nemen. Jurgen Klopp zou aan de Sofyan Amrabat gevraagd hebben zijn middenveld in de winter te komen versterken. De Engelse club is bereid 40 miljoen euro te betalen voor de Marokkaanse international.
Lees ook: Waarde Sofyan Amrabat bekend én hoog
De zaakwaarnemer van Amrabat verklaarde onlangs dat de kans groot is dat de Atlas Leeuw na het WK bij Liverpool terechtkomt. Maar de Reds zullen het beter moeten doen dan Atletico Madrid en PSG, die ook geïnteresseerd zijn in de 26-jarige middenvelder.
Laure ging jaar bij Yassine wonen in Marokko
Watermeloenproductie problematisch in Marokko
Hasnaa Doumi, eerste vrouwelijke coach van een mannenvoetbalteam in Marokko
Ex-minister Mohamed Moubdii blijft in de gevangenis
Duizenden Marokkanen verliezen toegang tot IPTV, ook in Europa
Youssef En Nesyri: de mysterieuze ster van Sevilla
Hasnaa Doumi, eerste vrouwelijke coach van een mannenvoetbalteam in Marokko
Youssef En Nesyri: de mysterieuze ster van Sevilla
Meer opties voor Hakim Ziyech
Badr Hari bevestigt comeback in september
Dit zijn de spelers die zijn opgeroepen voor de komende wedstrijden van Marokko
Triomfantelijk onthaal voor Marokkaans voetbaltalent Adam Hanin in Targuist
Vertrek Hakim Ziyech "100% zeker", Atlas Leeuw bij PSG aangekondigd
Sportcommentator Nico Cantor aan Sofyan Amrabat: "Allah y rhem l’walidin!"