Zoeken

Het sneeuwt in Marokko!

21 november 2016 - 09:43 - Marokko

Geschreven door Laila A.

In een groot deel van Marokko wordt vanaf maandag een aanzienlijke daling van de temperatuur verwacht. Dat meldt de nationale weerdienst DMN.

De lage temperaturen gaan gepaard met sneeuwval in het Hoge en Midden-Atlas boven 1500 meter. In het noordwesten, het binnenland en aan de Atlantische kust van Tanger tot Laayoune wordt deze week regen verwacht.

Het noordwesten van land, het westen van de Rif en de reliëfs van het Atlasgebergte zullen worden geteisterd door hevige regenval waarschuwt DMN.

Het slecht weer blijft zeker tot het weekend, aldus de weerdienst.

Lees meer

Regen en sneeuw vandaag in Marokko

Er lijkt geen einde te komen aan de koudegolf in Marokko waar vandaag in een groot deel van het land regen, sneeuw en temperaturen van 0°C worden verwacht.

Golven van 5 meter verwacht in Marokko

De Marokkaanse weerdienst DMN heeft vrijdag een waarschuwing voor extreem weer en hevige sneeuwval gegeven.

Tot -11 graden verwacht in Marokko

De temperatuur blijft dalen in Marokko. Vanaf donderdag wordt het tot -11 graden in sommige regio’s van het land. Dat meldt de nationale weerdienst DMN in een waarschuwingsbericht.

Temperatuur blijft dalen in Marokko, veel sneeuw

De week begint frisjes in Marokko. In een groot deel van het land start de week met temperaturen tegen of onder de 0 graden en sneeuw op de reliëfs.

Golven van zes meter verwacht in Marokko

Vanaf vrijdag zal er opnieuw sneeuw vallen in meerdere regio’s van Marokko. Dat meldt de nationale weerdienst DMN in een waarschuwingsbericht.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team