Tot 30 cm sneeuw vandaag in Marokko
In meerdere regio’s van Marokko wordt vanaf deze maandag en tot woensdag, tot 30 cm sneeuw verwacht. Dat bericht de nationale weerdienst DMN.
18 november 2018 - 12:34 - Marokko
Er lijkt geen einde te komen aan de koudegolf in Marokko waar vandaag in een groot deel van het land regen, sneeuw en temperaturen van 0°C worden verwacht.
Volgens de nationale weerdienst DMN wordt het vandaag vooral koud op de reliëfs en hooglanden met sneeuwval op de Hoge- en Midden Atlas vanaf 1800 meter.
Deze namiddag wordt van 4 tot 9 graden op de reliëfs, 10 tot 15 graden op de oosterse- en binnenvlaktes, 15 tot 20 graden in de Saiss, het zuidoosten, de Atlantische vlaktes en de Souss en van 21 tot 26 graden in de rest van de zuidelijke provincies verwacht.
Lees meer
In meerdere regio’s van Marokko wordt vanaf deze maandag en tot woensdag, tot 30 cm sneeuw verwacht. Dat bericht de nationale weerdienst DMN.
Een groot deel van Marokko wordt al weken geteisterd door winterse temperaturen met soms tot -10°C. Vandaag is het echter plots weer zomer in het land met bijna 30°C in sommige...
Deze zondag wordt opnieuw sneeuw in een deel van Marokko verwacht volgens de nationale weerdienst DMN.
Het wordt een warme zondag in Marokko, vooral in het zuidoosten en het uiterste zuiden van het land. Dat bericht de nationale weerdienst DMN.
Het koud weer houdt vandaag aan in Marokko met temperaturen van 0 graden in sommige, vooral bergachtige, gebieden.