Sebta: 209 smartphones en 50 iPad in beslag genomen
De Marokkaanse douane heeft afgelopen vrijdag bij Bab Sebta 209 smartphones en 50 iPad’s in een voertuig afkomstig uit Spanje onderschept.
- Marokko
De Marokkaanse douane heeft bij de grensovergang Bab Sebta een auto onderschept met 115 smartphones. De waarde van de telefoons wordt op 80.000 dirham geschat.
De bestuurder van de auto had de smartphones in de dashboard en de reservewiel verstopt. Hij wilde de toestellen in Marokko verkopen.
Volgens persagentschap MAP werd de man gearresteerd en zal na onderzoek voor de rechter verschijnen.
Lees meer
De Marokkaanse douane heeft afgelopen vrijdag bij Bab Sebta 209 smartphones en 50 iPad’s in een voertuig afkomstig uit Spanje onderschept.
In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko hebben douaniers zaterdag een lading van 227 smartphones onderschept.
De Marokkaanse douane heeft bij de grensovergang Bab Sebta een Marokkaanse Nederlander betrapt met 17.000 euro.
De Marokkaanse douane heeft bij de grensovergang van Bab Sebta opnieuw een grote hoeveelheid smartphones in beslag genomen.
Douaneagenten in de haven Tanger Med hebben een lading van 580 smartphones onderschept. De toestellen moesten op de zwarte markt in Marokko worden verkocht.