Zoeken

Marokkaan gepakt met migrant in dashboard auto

4 januari 2017 - 15:00 - Marokko

Geschreven door Said A.

De Spaanse politie heeft maandag een Marokkaanse man gearresteerd die een migrant in de dashboard van zijn auto Sebta probeerden binnen te smokkelen.

In de auto werd ook een vrouw onder de achterbank gevonden. Dat meldt een politiebron aan persagentschap EFE.

De 30-jarige bestuurder komt uit Fnideq en reed met een auto met een vals kenteken. Hij werd in voorlopige hechtenis genomen en aangeklaagd voor mensensmokkel.

Zaterdag was een 22-jarige Marokkaanse vrouw al bij dezelfde grensovergang gearresteerd met een migrant in haar reiskoffer.

Lees meer

Tientallen smartphones in dashboard auto gevonden bij grens Sebta

De Marokkaanse douane heeft bij de grensovergang Bab Sebta een auto onderschept met 115 smartphones. De waarde van de telefoons wordt op 80.000 dirham geschat.

Algerijnse migrant in auto uit Tanger gevonden

De Spaanse politie heeft in de haven van Algeciras een Algerijnse migrant in een auto afkomstig uit Tanger gevonden.

Gezin met bijna 100 kilo drugs betrapt bij grens Sebta

Een in Sebta gevestigde Marokkaans gezin is maandagavond met maar liefst 95 kilo cannabis betrapt.

Ruim 30 kilo drugs on beslag genomen bij grens Sebta

De Marokkaanse douane heeft in 48 uur tijd ruim 32 kilo hasj onderschept bij de grensovergang Bab Sebta.

Ruim 120 kilo drugs onderschept bij grensovergang Sebta

Bij de grensovergang van Sebta heeft de Marokkaanse douane 121 kilo drugs onderschept. Een Spaanse man werd gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team