Zoeken

Douane onderschept lading parfum en smartphones bij grens Sebta

- Marokko

Geschreven door Laila A.

De douane bij de grensovergang Bab Sebta heeft afgelopen weekend een grote lading parfums en smartphones onderschept. De spullen zijn naar schatting 550.000 dirham waard.

Vrijdag werd een in Spanje wonende Marokkaan bij de grensovergang met 350 moderne smartphones betrapt. De toestellen waren in de reservewiel, deuren en zakken hondenvoedsel verstopt. De douane stelt dat de telefoons 474.000 dirham waard zijn.

Zaterdag werd bij de zelfde grensovergang een tweede Spaanse Marokkaan gepakt met honderden flessen parfum met een waarde van 78.000 dirham in zijn auto.

Beide verdachten werden gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Politie doet onderzoek naar de herkomst van de goederen.

Lees meer

Spanjaard met duizenden euros betrapt bij grens Sebta

Een Spaanse man is dinsdag door de Marokkaanse douane betrapt met ruim 10.000 euro in zijn bagage. De man wilde Marokko met het geld verlaten zonder het bij de douane aan te geven.

Marokko: ruim 220 smartphones onderschept in Tanger Med

In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko hebben douaniers zaterdag een lading van 227 smartphones onderschept.

Tientallen smartphones in dashboard auto gevonden bij grens Sebta

De Marokkaanse douane heeft bij de grensovergang Bab Sebta een auto onderschept met 115 smartphones. De waarde van de telefoons wordt op 80.000 dirham geschat.

Smokkel smartphones steeds problematischer bij grensovergang Sebta

De Marokkaanse douane heeft eerder deze week een nieuwe lading smartphones onderschept bij de grensovergang van Bab Sebta. De goederen zijn 309.000 dirham waard.

Douane onderschept voor 100.000 dirhams aan smartphones bij Bab Sebta

De Marokkaanse douane heeft bij de grensovergang van Bab Sebta opnieuw een grote hoeveelheid smartphones in beslag genomen.

Laatste nieuws

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team