Marokko: 1928 smartphones onderschept in haven Tanger-Med
Twee vrachtwagenchauffeurs zijn in de haven Tanger Med gearresteerd voor de smokkel van honderden nieuwe smartphones van verschillende merken.
- Marokko
In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko hebben douaniers zaterdag een lading van 227 smartphones onderschept.
Volgens persagentschap MAP werden de telefoons tijdens een routinecontrole in een auto met een Spaans kentekennummer ontdekt.
De bestuurder, een in het buitenland wonende Marokkaan, wilde de toestellen Marokko binnensmokkelen zonder ze aan te geven. Hij had de 144 nieuwe en 83 gebruikte smartphones in verborgen ruimtes in de deuren en de dashboard van zijn wagen verborgen.
Vorige week onderschepte de douane in dezelfde haven al 30.000 euro en 15 smartphones in het voertuig van een Marokkaan uit Frankrijk.
Lees meer
Twee vrachtwagenchauffeurs zijn in de haven Tanger Med gearresteerd voor de smokkel van honderden nieuwe smartphones van verschillende merken.
Bijna dagelijks worden grote geldbedragen onderschept in de haven Tanger Med. Eerder deze week werd nog eens 110.000 euro van wereld-Marokkanen in beslag genomen.
De douanediensten in de haven Tanger Med hebben opnieuw een geldsmokkel voorkomen. Een Marokkaan uit Spanje werd met 123.000 euro betrapt.
Drukke week voor de Marokkaanse douane in de haven Tanger Med. Enkele dagen geleden werden 130 laptops, drugs en grote sommen geld in de haven onderschept.
De Marokkaanse douane heeft deze week in de haven Tanger Med voor 1,34 miljoen dirham aan smokkelwaar in beslag genomen.