Zoeken

Smokkel smartphones steeds problematischer bij grensovergang Sebta

23 juni 2016 - 21:40 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse douane heeft eerder deze week een nieuwe lading smartphones onderschept bij de grensovergang van Bab Sebta. De goederen zijn 309.000 dirham waard.

In een verklaring laat de douane weten tijdens een routinecontrole een lading vrouwen- en mannenkleren te hebben ontdekt waarin negentig smartphones waren verborgen. De goederen werden in een auto met Marokkaans kenteken gevonden. De bestuurder moest zijn lading in Marokko leveren.

Tijdens een andere controle operatie ontdekten de douaniers in de auto van een Marokkaanse man een bedrag van 9600 euro. Hij wilde het koninkrijk verlaten zonder het geld aan te geven.

Lees meer

Marokkaanse Nederlander betrapt met 17.000 euro bij grens Sebta

De Marokkaanse douane heeft bij de grensovergang Bab Sebta een Marokkaanse Nederlander betrapt met 17.000 euro.

Vrouw met 1200 drugspillen gepakt bij grens Marokko

Een Spaanse vrouw van Marokkaanse afkomst is afgelopen vrijdag door de douane bij de grensovergang van Bab Sebta gearresteerd met 1200 drugspillen in haar spullen.

Douane onderschept lading parfum en smartphones bij grens Sebta

De douane bij de grensovergang Bab Sebta heeft afgelopen weekend een grote lading parfums en smartphones onderschept. De spullen zijn naar schatting 550.000 dirham waard.

Douane onderschept voor 100.000 dirhams aan smartphones bij Bab Sebta

De Marokkaanse douane heeft bij de grensovergang van Bab Sebta opnieuw een grote hoeveelheid smartphones in beslag genomen.

Spanjaard met duizenden euros betrapt bij grens Sebta

Een Spaanse man is dinsdag door de Marokkaanse douane betrapt met ruim 10.000 euro in zijn bagage. De man wilde Marokko met het geld verlaten zonder het bij de douane aan te geven.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team