WK-2018: FIFA maakt filmpje over Marokko
De Wereldvoetbalbond FIFA werkt aan een reportage over Marokko in aanloop van het WK-2018 in Rusland.
19 februari 2018 - 18:00 - Sport
Bondscoach Hervé Renard zal zijn lijst van spelers voor het WK-2018 in Rusland volgende maand bekendmaken.
Volgens Al Massae zal de bondscoach persoonlijk de namen van de geselecteerde spelers bekendmaken.
De opgeroepen spelers zullen op 23 en 27 maart aan de vriendschappelijke oefenduels tegen Servië en Oezbekistan deelnemen.
Volgens het nieuw reglement van de Wereldvoetbalbond FIFA mag Marokko 35 spelers selecteren tegen 30 tijdens de vorige edities van het WK. Renard zal naar verwachting spelers oproepen die uitblonken tijdens het African Championship of Nations begin dit jaar.
Lees meer
De Wereldvoetbalbond FIFA werkt aan een reportage over Marokko in aanloop van het WK-2018 in Rusland.
De voorlopige selectie van de Atlas Leeuwen voor het WK-2018 in Rusland die gisteren werd gepubliceerd is vals.
Mohcine Metouali, voormalige speler van Raja Casablanca, heeft Hervé Renard van corruptie beschuldigd. De bondscoach gaat aangifte doen.
Bondscoach Hervé Renard maakte vorige week zijn spelerslijst voor het WK-2018 bekend. De lijst zorgt echter niet voor unanimiteit onder Marokkaanse fans en experts.
Na Achraf Hakimi hebben nog twee spelers afgehaakt voor de komende oefenduels van Marokko tegen Servië en Oezbekistan.