Marokko blijft 42e op FIFA-lijst
Het Marokkaans elftal is opnieuw 42e op de FIFA-ranglijst, die deze week is gepubliceerd.
- Sport
De voorlopige selectie van de Atlas Leeuwen voor het WK-2018 in Rusland die gisteren werd gepubliceerd is vals.
Bondscoach Hervé Renard reageerde op Twitter op de lijst. "De lijst van 35 spelers die op sociale media werd verspreid is vals. De voorlopige selectie zal medio-mei door de voetbalbond worden onthuld", aldus Renard.
Enkele dagen geleden verklaarde de bondscoach in een interview met France24 dat er geen grote verrassingen te verwachten waren en dat de lijst bijna klaar was. "We gaan niet liegen. Een groot aantal spelers die er reeds zijn zullen naar het wereldkampioenschap gaan. De definitieve lijst van 23 spelers wordt op 4 juni bekendgemaakt."
Lees meer
Het Marokkaans elftal is opnieuw 42e op de FIFA-ranglijst, die deze week is gepubliceerd.
Bondscoach Hervé Renard heeft maandag, kort voor het oefenduel tegen Slowakije, zijn definitieve lijst van 23 spelers voor het WK-2018 in Rusland bekend gemaakt.
Bondscoach Hervé Renard maakte vorige week zijn spelerslijst voor het WK-2018 bekend. De lijst zorgt echter niet voor unanimiteit onder Marokkaanse fans en experts.
Over een kleine maand zullen de beste voetballers in Rusland voor de wereldbeker strijden. Het WK is daarom ook de kans voor recruiters om toekomstige stervoetballers te vinden.
Zoals beloofd heeft bondscoach Hervé Renard zijn selectie van 23 spelers voor het WK-2018 in Rusland bekendgemaakt.