Saoediër trouwt met vier Marokkaanse vrouwen tegelijk!
Een Saoediër heeft op Twitter laten weten dat hij met vier Marokkaanse vrouwen tegelijkertijd was getrouwd.
29 januari 2018 - 13:20 - Marokko
Een Saoedische man is donderdagochtend dood aangetroffen in een appartement in het Marokkaanse Safi.
Akhbar Al Yaoum bericht dat de politie door een jonge vrouw werd gewaarschuwd die beweerde de kuisvrouw te zijn.
In het appartement werden sexspeeltjes, Viagra en andere seksueel stimulerende middellen gevonden.
De 70-jarige Saoediër was met een Marokkaanse vrouw uit Khmiss Zmamra getrouwd en had een verblijfsvergunning. Hij woonde al zeven jaar in Marokko.
De jonge vrouw die in het appartement was werd in bewaring gesteld. De politie gelooft niet dat ze de kuisvrouw is.
Lees meer
Een Saoediër heeft op Twitter laten weten dat hij met vier Marokkaanse vrouwen tegelijkertijd was getrouwd.
Hajar Adlouni Alami was nog maar drie dagen getrouwd toen haar levenloos lichaam in een appartement in Casablanca werd teruggevonden.
Een imam in de regio van Safi in Marokko is eerder deze week door de politie gearresteerd voor overspel.
In het Marokkaanse Berrechid is woensdag het lichaam van een Saoediër aangetroffen. Het lichaam was in verre staat van ontbinding.
De politie heeft donderdag in Rabat een heel wapenarsenaal in een appartement gebruikt als commerciële ruimte ontdekt.