Zoeken

Marokko: jonge journaliste drie dagen na trouwfeest dood aangetroffen (video)

29 januari 2018 - 16:40 - Marokko

Geschreven door Said A.

Hajar Adlouni Alami was nog maar drie dagen getrouwd toen haar levenloos lichaam in een appartement in Casablanca werd teruggevonden.

De jonge journaliste was net terug van een kort verblijf in Ifrane met haar kersverse echtgenoot. De twee waren bij familie in Fez gaan eten en vervolgens terug naar Casablanca gekeerd.

Een dag later werd de 22-jarige Hajar, die voor een radiozender werkte, dood aangetroffen.

Eerst werd gedacht dat Hajar aan een voedselvergiftiging was bezweken. Onderzoek toonde echter aan dat ze aan een koolstofmonoxidevergiftiging overleed. Haar broer vertelde over de zaak aan Soltana. Video!

Lees meer

Marokkaanse journaliste Hajar Raïssouni getrouwd

Hajar Raïssouni is op donderdag 31 oktober in Rabat met haar Soedanese verloofde getrouwd. De twee waren enkele dagen daarvoor uit de gevangenis vrijgelaten.

Marokko: vrouw vermoordt man met hulp van haar buurman

Een vrouw is afgelopen weekend door de politie van Bir Jdid gearresteerd voor de moord op haar man.

Saoediër dood aangetroffen in appartement in Safi

Een Saoedische man is donderdagochtend dood aangetroffen in een appartement in het Marokkaanse Safi.

Vrouw probeert cocaïne in gevangenis Casablanca binnen te smokkelen

Een jonge vrouw is in Casablanca gearresteerd voor drugssmokkel. Ze probeerde cocaïne in de Oukacha gevangenis binnen te smokkelen.

Peuter dood na slikken pendopje in Marokko

Een kindje van 4 jaar is overleden na per ongeluk het dopje van een pen te hebben geslikt in de regio van Agadir.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team